Previous Next

PRZYCZEPA NA PODWÓJNEJ RAMIE
Mocna rama podwójna jest umieszczona nisko a punkt obrotu dyszla cofnięty do tyłu. Dyszel sterowany dwoma cylindrami hydraulicznymi zapewnia przyczepie niezwykłą zwrotność, stabilność i mały promień skrętu. Kłonice są zamontowane do ramy obrotowo, co chroni drzewa przed uszkodzeniami. Z przodu mocna osłona z połączeniami ładowarki i podpór hydraulicznych. Właściwe usytuowanie osi i kół oraz system tandem z wahaczem zapewnia doskonałe dostosowanie się układu jezdnego do gruntu. Umieszczenie osi typu bogie nieco z przodu powoduje przesunięcie większej części ciężaru na tylne koła.
Duża ładowność i precyzyjna sterowność przy dużym udźwigu i wysięgu ładowarki to najbardziej charakterystyczne cechy nowej generacji przyczep.

Wyposażenie standardowe każdej przyczepy; ładowarka z chwytakiem i rotatorem, dyszel skrętny sterowany hydraulicznie, 4 pary kłonic mocowanych obrotowo, krata przednia, sterowanie rozdzielaczem hydraulicznym z kabiny ciągnika, 3-punktowy układ zaczepowy ładowarki na ciągniku, dolny zaczep transportowy z obrotowym uchem dyszla,hamulce pneumatyczne..

Wyposażenie dodatkowe i opcjonalne: agregat hydrauliczny, górny zaczep transportowy, dodatkowe kłonice,zabudowa podłogi,wyciągarka.

AGROMET

Agromet-Motoimport to spółka z polskim kapitałem prywatnym i od 60-ciu lat jest wiodącym sprzedawcą maszyn i urządzeń do pracy w leśnictwie i rolnictwie.

JoomBall - Cookies

Kontakt z nami

AGROMET

Tel. +48 22 651 65 48

agro@agromet-motoimport.com.pl

Search

Facebook wysuwany