Previous Next

Skidery EcoTrac 55V i EcoTrac 120V produkowane są przez wiodącego europejskiego producenta firmę Hittner w Chorwacji przy współpracy z ośrodkami badawczo-naukowymi i firmami zachodnioeuropejskimi jak Deutz i Danfoss. Produkcja odbywa się zgodnie z wymogami norm ISO, ciągniki posiadają certyfikaty ośrodków szwajcarskich i niemieckich. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, wysoka jakość wykonania, wytrzymałość konstrukcji, łatwość w obsłudze, doskonałe parametry eksploatacyjne przy korzystnych cenach to główne atuty skiderów EcoTrac Hittner.
Ciągniki wyposażone są w ergonomiczną i bezpieczną kabinę, 2-bębnowe wyciągarki o dużej sile uciągu z możliwością sterowania radiowego wyciągarką i silnikiem ciągnika.

Zastosowane silniki niemieckiej firmy Deutz chłodzone powietrzem doskonale pracują zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. W wysokich temperaturach nie ma możliwości przegrzania a w niskich szybko osiągają optymalną

AGROMET

Agromet-Motoimport to spółka z polskim kapitałem prywatnym i od 60-ciu lat jest wiodącym sprzedawcą maszyn i urządzeń do pracy w leśnictwie i rolnictwie.

JoomBall - Cookies

Kontakt z nami

AGROMET

Tel. +48 22 651 65 48

agro@agromet-motoimport.com.pl

Search

Facebook wysuwany